- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Инхалатори |
|
| Τύπος αξεσουάρ | Μάσκα |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή αεροζόλ |
| Σχετικά με | Οικογένεια |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x μάσκα για παιδιά |
| Λειτουργίες | Φορητός |
| Μέθοδος εισπνοής | Δονήσεις τύπου Mesh |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Μέγεθος σωματιδίων φίλτρου (μm) | 0.25 |
| Υψος | 8.5 cm |
| Πλάτος | 5.1 cm |
| Μήκος | 14.6 cm |
| Βάρος | 0.226 Kg |