- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Инхалатори |
|
| Tip accesori | Masca |
| Tip produs | Aparat aerosoli |
| Pentru | Familie |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Masca copii |
| Functii | Portabil |
| Metoda nebulizare | Vibratii tip Mesh |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Nivel zgomot | 0 dB |
| Dimensiune particule filtrate (μm) | 0.25 |
| Inaltime | 8.5 cm |
| Latime | 5.1 cm |
| Lungime | 14.6 cm |
| Greutate | 0.226 Kg |