- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | ABS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Ιονισμός, Δακτύλιος για άνετη αποθήκευση, Προστασία από υπερθέρμανση, Cool shot, Ελεγχος θερμοκρασίας, Εργονομικός σχεδιασμός |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 36 μήνες |