- -35,79 €
- Stoc epuizat

Creeaza-ti look-ul dorit si accesorizeaza-si stilul cu ajutorul setului cu uscator de par Style Edition. Pe langa geanta premium pentru depozitare, setul cadou include: un concentrator, difuzor, clips de par, perie lata si oglinda compacta. Avand functie de ionizare, poti obtine o coafura fara incretire, iar multumita motorului de 2200 W si a celor 3 setari de temperatura + 2 viteze, beneficiezi de o uscare rapida si personalizata.
Experimenteaza uscarea puternica a parului cu ajutorul setului cu uscator de par Style Edition. Avand un motor de 2200 W, conceput special pentru a-ti oferi rezultate rapide si eficiente, iti poti crea cu usurinta coafura dorita.
Accesorizeaza-ti stilul propriu cu pana la 6 accesorii(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Creeaza-ti look-ul dorit si accesorizeaza-si stilul cu ajutorul setului cu uscator de par Style Edition. Pe langa geanta premium pentru depozitare, setul cadou include: un concentrator, difuzor, clips de par, perie lata si oglinda compacta. Avand functie de ionizare, poti obtine o coafura fara incretire, iar multumita motorului de 2200 W si a celor 3 setari de temperatura + 2 viteze, beneficiezi de o uscare rapida si personalizata.
Experimenteaza uscarea puternica a parului cu ajutorul setului cu uscator de par Style Edition. Avand un motor de 2200 W, conceput special pentru a-ti oferi rezultate rapide si eficiente, iti poti crea cu usurinta coafura dorita.
Accesorizeaza-ti stilul propriu cu pana la 6 accesoriiFisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | ABS |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2200 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Aer rece, Ionizare, Halka pentru depozitare convenabilă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Cool shot, Controlul temperaturii, Design ergonomic |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Garanție | 36 luni |