- -62,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1500 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | 2 επίπεδα θερμοκρασίας |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 9.7 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |