- -62,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1500 W |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | 2 trepte temperatura |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 9.7 cm |
| Garanție | 24 luni |