(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1600 W |
| Λειτουργίες | Cool shot, Αναδιπλούμενο, Κρεμάστρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 8.2 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |