(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1600 W |
| Functii | Cool shot, Pliabil, Cuier |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 8.2 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Garanție | 24 luni |