- -9,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό, Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Cool shot, Αφαιρούμενο φίλτρο |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 9 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.3 m2 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |