- -9,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2000 W |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Cool shot, Filtru detașabil |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 9 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Lungime cablu | 2.3 m2 |
| Garanție | 24 luni |