- -85,46 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Καφέ, Ασημένιο |
| Εξουσία | 1750 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Cool shot, Συμπυκνωτής αέρα, Διαχύτης, Αναδιπλούμενη λαβή, Αναδιπλούμενο, Бързо изсушаване, Προστασία θερμοκρασίας, Φωτεινή ένδειξη, ThermoProtect |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 4.8 cm |
| Μήκος | 16.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Βάρος | 1.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |