- -85,46 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Maro, Argint |
| Putere | 1750 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Cool shot, Concentrator de aer, Difuzor, Mânerul pliabil, Pliabil, Uscare rapidă, Protecția la temperatură, Indicatorul luminos, ThermoProtect |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 4.8 cm |
| Lungime | 16.7 cm |
| Lungime cablu | 2.44 m |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Garanție | 24 luni |