- -96,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1700 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Cool shot, Ελεγχος θερμοκρασίας, 3 επίπεδα θερμοκρασίας, Ένδειξη LED, Ρεύμα ψυχρού αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 5.1 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Βάρος | 0.77 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |