- -96,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | ABS |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1700 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Cool shot, Controlul temperaturii, 3 trepte temperatura, Indicator LED, Jet de aer rece |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 5.1 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Lungime cablu | 2.44 m |
| Greutate | 0.77 Kg |
| Garanție | 24 luni |