
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Προστασία από υπερθέρμανση, Διαχύτης, Ελεγχος θερμοκρασίας, Συμπυκνωτής αέρα, Κρεμάστρα, Λειτουργία ιονισμού, Εργονομικός σχεδιασμός, Дифузер за обем |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 8 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 0.61 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |