
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2200 W |
| Functii | Aer rece, Protecția împotriva supraîncălzirii, Difuzor, Controlul temperaturii, Concentrator de aer, Cuier, Funcția de ionizare, Design ergonomic, Difuzor |
| Trepte de viteza | 6 |
| Trepte temperatura | 8 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 0.61 Kg |
| Garanție | 24 luni |