- -42,72 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1400 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Συμπυκνωτής αέρα, Ελεγχος θερμοκρασίας, 2 предавки, Контрол мощността, Ένδειξη LED |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7.6 cm |
| Μήκος | 25.5 cm |
| Βάρος | 0.345 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |