- -42,72 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1400 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Aer rece, Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Concentrator de aer, Controlul temperaturii, 2 angrenaje, Puterea de control, Indicator LED |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7.6 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Greutate | 0.345 g |
| Garanție | 24 luni |