(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1400 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Συμπυκνωτής αέρα, Διαχύτης, 3 επίπεδα θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Κουμπί κρύου αέρα, Дифузер за обем |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 4.57 cm |
| Μήκος | 34.29 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Βάρος | 0.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |