(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1400 W |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Concentrator de aer, Difuzor, 3 trepte temperatura, Cablu rotativ, Un buton aer rece, Difuzor |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 4.57 cm |
| Lungime | 34.29 cm |
| Lungime cablu | 2.44 m |
| Greutate | 0.7 Kg |
| Garanție | 24 luni |