- -109,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπρούντζος |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Cool shot, Ελεγχος θερμοκρασίας, Бързо изсушаване, Контрол мощността, Οθόνη, Περιστρεφόμενο καλώδιο |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 9.3 cm |
| Μήκος | 26.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.8 m |
| Βάρος | 0.42 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |