- -109,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Bronz |
| Putere | 1600 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Cool shot, Controlul temperaturii, Uscare rapidă, Puterea de control, Afişa, Cablu rotativ |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 9.3 cm |
| Lungime | 26.3 cm |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Greutate | 0.42 Kg |
| Garanție | 24 luni |