- -10,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1800 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας, 3 επίπεδα θερμοκρασίας, 2 επίπεδα ισχύος, Φίλτρο αέρα, Ένδειξη LED, Περιστρεφόμενο καλώδιο |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7.9 cm |
| Μήκος | 23.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Βάρος | 0.595 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |