- -10,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, Metal |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1800 W |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Aer rece, Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii, 3 trepte temperatura, 2 trepte putere, Filtru de aer, Indicator LED, Cablu rotativ |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7.9 cm |
| Lungime | 23.7 cm |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Greutate | 0.595 Kg |
| Garanție | 24 luni |