- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσός |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Διαχύτης, Ελεγχος θερμοκρασίας, Συμπυκνωτής αέρα, Бързо изсушаване, Αυτόματη απενεργοποίηση, Контрол мощността, Φίλτρο αέρα, Ένδειξη LED, Θερμοστάτης, Προστασία θερμοκρασίας, Συμπαγής σχεδιασμός, Οθόνη, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Безчетков мотор, Κουμπί κρύου αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 12.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 0.67 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |