- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Aur roz |
| Putere | 1600 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Difuzor, Controlul temperaturii, Concentrator de aer, Uscare rapidă, Oprirea automată, Puterea de control, Filtru de aer, Indicator LED, Termostat, Protecția la temperatură, Design compact, Afişa, Cablu rotativ, Motor fără perii, Un buton aer rece |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 6 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 8 cm |
| Lungime | 12.4 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Greutate | 0.67 Kg |
| Garanție | 24 luni |