- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Съдомиялни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Αριθμός καλαθιών | 3 |
| Χωρητικότητα | 15 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση D από το εύρος A+++ έως D |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 9 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 49 Kg |