- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдомиялни |
|
| Culoare | Alb |
| Numărul de programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Nivelurile de temperatură | 4 |
| Numărul de coșuri | 3 |
| Capacitate | 15 seturi |
| Funcții | Indicator |
| Tipul programului | Economic |
| Clasa energetică | Clasa energetica D din gama A+++ pana la D |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Consum de apă/ciclu | 9 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 49 Kg |