- Χωρίς απόθεμα

_2.png)
Инверторен мотор
Капацитет на пране 7 кг (сухо пране)
LCD дисплей
Електронен програматор
16 програми
Макс. 1400 об/мин.
Енергиен клас В
Регулируем термостат (студено - 90°C)
Бързи програми: 15 мин
ЕКО програми 40-60-90°C
Опции: Допълнително изплакване, Ниво на замърсяване, Предпране
Зареждане по време на пране
Отложен старт
Защита от прегряване
Заключване за деца
Отварящ се люк при 180°C
Барабан от неръждаема стомана (45,5 литра)
Размер бруто: 650 x 575 x 885 mm
Нетни размери: 595 х 495 х 850 мм
Тегло бруто: 65 кг
Тегло нето: 61 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 58 dB |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 196 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κλάση Β |
| Προγράμματα πλύσης | Eco |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Βάθος | 60 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |