- Stoc epuizat

_2.png)
Инверторен мотор
Капацитет на пране 7 кг (сухо пране)
LCD дисплей
Електронен програматор
16 програми
Макс. 1400 об/мин.
Енергиен клас В
Регулируем термостат (студено - 90°C)
Бързи програми: 15 мин
ЕКО програми 40-60-90°C
Опции: Допълнително изплакване, Ниво на замърсяване, Предпране
Зареждане по време на пране
Отложен старт
Защита от прегряване
Заключване за деца
Отварящ се люк при 180°C
Барабан от неръждаема стомана (45,5 литра)
Размер бруто: 650 x 575 x 885 mm
Нетни размери: 595 х 495 х 850 мм
Тегло бруто: 65 кг
Тегло нето: 61 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 58 dB |
| Clasa energetică | B |
| Consumul anual de energie | 196 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa B |
| Programe de spălare | Eco |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Adâncime | 60 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |