- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 74 dB |
| Λεπτός | N/A |
| Λειτουργίες | Таймер за отлагане |
| Προγράμματα πλύσης | 16 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Βάρος | 55 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Εγγύηση | 24 μήνες |