- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 74 dB |
| Subţire | N/A |
| Funcții | Întârzierea temporizatorului |
| Programe de spălare | 16 |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Greutate | 55 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Garanție | 24 luni |