- -19,94 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm, 800 rpm, 400 rpm, 600 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Γ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Επιπλέον ξέβγαλμα, Финално забавяне, Κλείδωμα για παιδιά, Οθόνη LED, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Κλείδωμα για παιδιά |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Συνθετικά, Изплакване и центрофуга, Източване, ЕкоПамук, Βαμβάκι 60°, Ежедневно пране, смесено 40°, Βαμβάκι 40°, Вълна/Деликатно пране, Βαμβάκι 90°, Καθημερινή πλύση 45', Καθημερινή πλύση 15', Βαμβάκι 20° |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 52 Kg |
| Διάμετρος καταπακτής | 27.5 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 74 kWh |
| Εγγύηση | 60 μήνες |