- -19,94 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm, 800 rpm, 400 rpm, 600 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Subţire | Nu |
| Clasa energetică | E |
| Eficiența centrifugării | Clasa C |
| Funcții | Start intarziat, Extra clătire, Întârzierea finală, Blocarea copiilor, Display LED, Auto-curățare |
| Funcții de protecție | Blocarea copiilor |
| Programe de spălare | Bumbac, Sintetică, Clătire și centrifugă, Drenaj, Ecopamuck, Bumbac 60°, Ежедневно пране, смесено 40°, Bumbac 40°, Lână / Spălătorie delicată, Bumbac 90°, Spalare zilnica 45', Spalare zilnica 15', Bumbac 20° |
| Numărul de programe de spălare | 23 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 52 Kg |
| Diametrul trapei | 27.5 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Consum de energie / 100 de spălări | 74 kWh |
| Garanție | 60 luni |