- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 62 dB |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Κατανάλωση ενέργειας - τυπικό πρόγραμμα | 1 W |
| Λειτουργίες | Πρόπλυση, Добавяне на дрехи по време на програма, Αυτοκαθαριζόμενο, Προστασία από παιδιά, Почистване на барабана |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Μαλί, Συνθετικά, Грижа за бебето, Eco 40-60, Смесени, Εντονη, Бърза 15 мин |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 47 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 53 Kg |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 76 kWh |
| Εγγύηση | 60 месеца |