- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 62 dB |
| Clasa energetică | E |
| Consum de energie - program standard | 1 W |
| Funcții | Preempt, Adăugarea de haine în timpul unui program, Auto-curățare, Protecția împotriva copiilor, Curățarea tamburului |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Programe de spălare | Bumbac, Val, Sintetică, Ingrijirea bebelusului, ECO 40-60, Amestecat, Intens, Rapid 15 min. |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 53 Kg |
| Consum de energie / 100 de spălări | 76 kWh |
| Garanție | 60 месеца |