- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 62 dB |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Κατανάλωση ενέργειας - τυπικό πρόγραμμα | 1 W |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία Α |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Μοτέρ inverter, Пране с пара, Против намачкване, Добавяне на дрехи по време на програма, Κλείδωμα για παιδιά |
| Τεχνολογία | BLDC мотор |