- -30,68 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 62 dB |
| Clasa energetică | A |
| Consum de energie - program standard | 1 W |
| Eficiența spălării | Clasa A |
| Funcții | Start intarziat, Invertor Motor, Spălătorie cu abur, Împotriva nebunului, Adăugarea de haine în timpul unui program, Blocarea copiilor |
| Tehnologii | BLDC мотор |