- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 60 dB |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 45 kWh |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Пране с пара, LED Осветление на барабана |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά, Κλείδωμα πόρτας |
| Τεχνολογία | Καθυστερημένη έναρξη |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Εγγύηση | 24 μήνες |