- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb, Negru |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 60 dB |
| Consumul anual de energie | 45 kWh |
| Funcții | Invertor Motor, Spălătorie cu abur, LED Осветление на барабана |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor, Încuietoare |
| Tehnologii | Start intarziat |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 24 luni |