- -38,35 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Με στεγνωτήριο |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση Β από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Χωρητικότητα στεγνωτηρίου | 6 Kg |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Заключване |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 24 h |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 6 |
| Προγράμματα πλύσης | Μαλί |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 47.5 cm |
| Βάρος | 64 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |