- -38,35 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Uscător |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica B din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Capacitate uscător | 6 Kg |
| Funcții | Invertor Motor, Lacăt |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Durata temporizatorului | 24 h |
| Niveluri de viteză de rotire | 6 |
| Programe de spălare | Val |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Nivelurile de temperatură | 6 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 47.5 cm |
| Greutate | 64 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |