- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Με στεγνωτήριο |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 80 dB |
| Λεπτός | N/A |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση E από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Заключване |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 24 h |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 6 |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 56.5 cm |
| Βάρος | 74 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 83 kWh |
| Εγγύηση | 60 μήνες |