- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Uscător |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 80 dB |
| Subţire | N/A |
| Clasa energetică | Clasa energetica E din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Funcții | Start intarziat, Lacăt |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Durata temporizatorului | 24 h |
| Niveluri de viteză de rotire | 6 |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Nivelurile de temperatură | 4 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 56.5 cm |
| Greutate | 74 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Consum de energie / 100 de spălări | 83 kWh |
| Garanție | 60 luni |