- -12,52 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσός, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Κρύα κορυφή, Ιονισμός, Κρύος αέρας, Ιονική λειτουργία |
| Σειρά | N/A |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 4 |
| Τύπος Μάσα | Κλασικό σίδερο για μπούκλες |
| Εξουσία | 800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Πλάτος | 5.25 cm |
| Μήκος | 23.31 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Κάλυψη | Κεραμικό |