- -12,52 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Aur roz, Negru |
| Functii | Cablu rotativ, Rece, Ionizare, Aer rece, Funcția de ioni |
| Set | N/A |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 4 |
| Tip ondulator | Classic Masha |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Latime | 5.25 cm |
| Lungime | 23.31 cm |
| Garanție | 36 luni |
| Material invelis | Ceramică |