Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Περιστρεφόμενο καλώδιο 360º, Προστασία από υπερθέρμανση, Хладен връх, 2 в 1: маша за коса |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Κυματιστό, Σπάσιμο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Εξουσία | 820 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 67°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 3 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |