Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Roz, Negru |
| Functii | Ionizare, Cablu rotativ 360º, Protecția împotriva supraîncălzirii, Chill, 2 в 1: маша за коса |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Valuri, Spargere |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Putere | 820 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 67°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 3 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Garanție | 24 luni |