- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Χρώμα | Χρυσό, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Γρήγορη θέρμανση, Ιονισμός, Περιστρεφόμενο καλώδιο 360º, Προστασία από υπερθέρμανση, Οθόνη LED, Κρύος αέρας, Auto-Curl, Заключване на екрана, Индикатор за работа, Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία, Αναδιπλούμενο, Сменяеми приставки, Антистатичен |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 8 |
| Εξουσία | 1300 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 90°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Κάλυψη | Πλαστικό |