- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Culoare | De aur, Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Încălzire, Ionizare, Cablu rotativ 360º, Protecția împotriva supraîncălzirii, Display LED, Aer rece, Auto-Curl, Blocarea ecranului, Indicatorul de lucru, Temperatura reglabilă, Pliabil, Pluginuri detașabile, Antistatic |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 8 |
| Putere | 1300 W |
| Temperatura maxima | 90°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Lungime cablu | 3 m |
| Garanție | 24 luni |
| Material invelis | Plastic |